menu
person
[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Caspartine, triogrutika, Alohabeaches  
Форум директора покера » Игра на PokerMatch [ Турниры, кэш, слоты и настолки ] » Дневники игроков » Моє знайомство з покером (Якось так)
Моє знайомство з покером
GonibezuaДата: Пн, 15.03.21, 01:46 | Сообщение # 1
Малёк
Награды: 0
Статус: Оффлайн
Мою увагу привлік покер у 2011 році коли боло багато реклами покерстарз,на той час вони робили фріроли з виликими призовими для гравця який не має опиту на той час це був найкращий рум,так як можна боло ознайомитись з новою грою для мене щей на цьому заробити но нажаль з часом та великою кількістю регулярів цей рум який займав 1 місце для начинаючих гравців став на мою думку найгіршим,так як велика кількість регулярів замість того що би грати на більших ставках іде на низькі ліміти і просто начинає душити новачків+ там не практично не має фріролів для того що би новачкі могли освоювати вміння ігри в покер.З Покерматч я познайомився у 2017 році тоді і зробив свій перший депозит на той момент не боло ще казено пм і стільки бонусів для гравців на мою думку в період з 2020-21 років це є найкращмй коієнт як і для новачків так і для регулярів,повню грав турнір і засвітилося повідомлення в чаті від директора покера,скажу чесно коли я прочитав те повідомлення я був шокований тим що там писало,тай сказати чесно шокований і по сьогоднішній день я думаю усі вже знають що означає коли директор заходить на турнір таких бонусів за 11 років я ніде не зустрічав що би у безплатному турнірі дали плюх більше як 500.000,я подумав це можливо в честь підписок на ютубі бонус гравцям за те що вибрали пм думав що мені просто повезло в даний момент грати в тому турнірі і що таких бонусів більш не буде,но я помилявся це продовжується чуть не кожен день пм радує своїх гравців бонусами у вигляді грошувих нагород фріспінів або турнірних квитків сума яких буває в 2500,я як гравець який обрав для себе пм як основний рум для гри радію з кожним днем що вибрав для себе саме його особливо з початку 2021 руку коли стартовав турнір з призовою гарантією більше 6.000.000 а чого тикі стоїть серія pont турнірів за яку сумарна сума 20.000.000 та іменні нагороди гравцям я радиц що в Україні є такий рум як пм з яким не зрівняється жоден у світі і надіюся що це лише початок і покерматч з в 2022 році буде займати топ 3 в рекомендація у виборі покерного рума,но на мою думку ві вже є номером 1,особливо хочу подякувати службі підтримки а токож сапорт пітримці в телеграмі і також на стімах в ютуб і твіч вони завжди надають відповідь на ваші запитання при чому дуже швидко,для мене як для гравця дуже приємно що мене чують і завжди готові допомогди коли би я не звернувся чи у 10 ранку чи 01:00 ночі вони завжди на звязку спасабі їм за це,повню як на пс писав в службу підримки так відповідь як що я отримовав протягом тижня так це ще мені везло на пм найдовший час мого очікування був в районі 10-15 хв що дуже мене порадовало,стосовно бонусів у вигляді фріспінів вони тут без вейджера яку суму би ви з них не отримали ви можете її виводити а бо грати в покер що не може радовати не має ніяк вейджерів що мене дуже здивовало я знайомий з багатьма клієнтами онлайн казено та онлайн покера і ні де не не такого не зустрічав,стосовно виводу коштів так тут все просто веретифікуєте акаун і робите депозит від 1 грн з картки вашого банку особливо хочу зауважити не повторяйте моїх помилок і не робідь депозит з карток друзів членів сімї так як це є грубим порушенням правил пм і у вас будудь проблеми з виводом з якими я стикнувся зробив паро дипозитів з карток друзів і зараз не можу вивести кошти надіюся найблищим часом служба підтримкі мені допоможе з цим питання так як я не хочу завершувати грати на покерматч так як я грав на багатьох румах і пм на мою думку для мене є самим кращим
Форум директора покера » Игра на PokerMatch [ Турниры, кэш, слоты и настолки ] » Дневники игроков » Моє знайомство з покером (Якось так)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: