menu
person
[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Director  
Форум директора покера » Процедуры на PokerMatch » Пожелания от игроков по игре » Покращення інформативності під час гри за столом (Добавлення інформації про турнір висвітленим текстом)
Покращення інформативності під час гри за столом
1.1. Так,буде корисною.[ 49 ][87.50%]
2.2. Ні, мені й так нормально.[ 4 ][7.14%]
3.3. Я не використовую мобільну версію гри.[ 3 ][5.36%]
Всего ответов: 56
QwertycДата: Ср, 17.03.21, 12:52 | Сообщение # 1
Малёк
Награды: 1
Статус: Оффлайн
Доброго дня Вам товариство. Звертаюсь до Вас із таким запитом (особливо до тих гравців які часто або постійно використовують мобільні засоби для гри).
Пропонується провести опитування на предмет можливості та необхідності вказування інформації ( про закінчення пізньої реєстрації, про величину стеків); на поле стола зверху текстом, як і знизу ми всі бачимо(висвітленими буквами) про наше місце серед гравців, про рівень блайндів, про наступну перерву та інше; із чорновим варіантом можна ознайомитись на фото.
P.S За часту під час гри хочеться контролювати дану інформацію оперативно, тому часто приходиться відволікатися від гри за столом щоб перейти в закладку Лобі турніру для перевірки даних. Із за таких дій часто відбувається затримка гри гравцями, та і збивається ритм гри. Тому хто розуміє про що я написав, прошу підтримати та розповсюдити щоб можна було в разі потреби дати запит програмістам щодо можливості втілення такого обновлення:-) Всім чудової гри, та менше затримок)))
Прикрепления: 4248529.png(555.2 Kb)
Форум директора покера » Процедуры на PokerMatch » Пожелания от игроков по игре » Покращення інформативності під час гри за столом (Добавлення інформації про турнір висвітленим текстом)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: