menu
person
[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Caspartine, triogrutika, Alohabeaches  
Форум директора покера » Обо всём остальном » Флудилка » Я попав в історію !!!
Я попав в історію !!!
sanchopansaДата: Вт, 30.03.21, 15:35 | Сообщение # 1
Малёк
Награды: 2
Статус: Оффлайн
Ну що ж ось вона перемога , довгоочікувана наполеглива перемога , я твердо з впевненістю можу сказати Я це зробив , Я попав в історію ! Завдяки мому майнінгу який продовжувався від самого початку і тривав круглодобово , так а саме круглодобово мій компютер працював практично без перепочинку , все майнив і майнив , прийшлось доставляти додаткові охолоджувачі щоб карта не перегрілась ;)) ! І не важно було виграю я щось чи ні ! 
А якщо серйозно я всіх нас вітаю з цією перемогою  , ми всі разом доказали що якщо захочемо то перевернемо і гори і що завгодно !
ДП трохи лукавив що він не хотів першого , чи там казав це всьо для фана , рофл і. т. п. на мою думку , завдання було себе показати ось ми тут , ми будем раді вас всіх бачити у себе і це вважаю просто ідеально получилось ! Ми були у всіх на слуху і не здивуюсь якщо за цей невеликий період часу було найбільше реєстрацій нових гравців ! Дякую за таку можливість бути причетним до такої події , я з вами і чекаю нових завданнь і перемог !!!
Ура товариші ура :)!
Форум директора покера » Обо всём остальном » Флудилка » Я попав в історію !!!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: